Szukaj
Close this search box.

O FIRMIE

Firma SoftStar działa od 1998 roku, w międzyczasie profil działalności ewaluował od sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego, poprzez produkcję układów sterowania przepompowaniami ścieków, do instalacji centralnego odkurzania. Pierwsze kroki w tym segmencie rynku stawialiśmy w roku 2016, w którym wykonaliśmy pierwszą instalację w młynie. Aktualnie nasz zespół jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania związane z systemami centralnego odkurzania przemysłowego oraz transportu pneumatycznego.

Proces realizacji

Wizyta inżyniera i opracowanie koncepcji

Proces realizacji zaczyna się od wizyty naszego inżyniera, który w toku rozmów i na podstawie wizji lokalnej opracowuje koncepcję techniczną systemu, ściśle dopasowaną do potrzeb klienta.
Zwracamy szczególną uwagę na to, jakiego typu materiał będzie zbierany przez system odkurzania, w jakich potencjalnych ilościach oraz ile osób będzie jednocześnie zaangażowanych w prace sprzątające. Pozwala nam to dobrać moc urządzenia oraz dobrać odpowiedni system rozładunkowy.

Przedstawienie oferty

Kolejny krok to przedstawienie oferty, która zawiera szczegółowe rozwiązanie techniczne oraz szkic instalacji.

Montaż i uruchomienie systemu

Ostatni etap to montaż i uruchomienie systemu, które zakończone jest szkoleniem personelu w zakresie obsługi oraz czynności konserwacyjnych.